Copywriting

Dziennikarstwo obywatelskie i patronat Lęborskich Faktów Młodych dla ZPiT ZL!

Zespół ZPiT Ziemia Lęborska zawarł porozumienie copywriterskie z  portalem Lęborskie Fakty Młodych ( Pani Kierownik – Renata Hopa i  Pani Sylwia Skroś) o objęciu patronatem honorowym wszystkich publikacji Zespołu.

W ramach prac społecznych ukazują się:

- systematyczne teksty promocyjne w gazecie L-FM,

- zdjęcia z występów, prób, wycieczek,

- teksty specjalistyczne reklamowe.

Wspólna wymiana doświadczeń przyczynia się do zwiększenia zasięgu strony internetowej ZPiT ZL i portalu młodych, wymiany poglądów marketingowych i udzielania porad copywriterskich.

- Umowa zlecenie z zakresu copywritingu:

( obejmuje prowadzenie strony ZPiT ZL i mediów społecznościowych).

Odwiedź w sieci największy Zespół Pieśni i Tańca – Ziemia Lęborska

Na swojską nutkę!

Ziemia – dla przeciętnego mieszkańca Lęborka kojarzy się z miejscem zamieszkania.

Ziemia – dla artystów to przytań, w której spotyka  się grupa osób o podobnych upodobaniach.

Śpiew, taniec, układ choreograficzny, zeszyt z nutami, to wszystko wchodzi w skład  nowoczesnego szkieletu  kulturalnego  dla największego lęborskiego Zespołu.  Utożsamiamy się z miejskimi i wiejskimi wzorcami, które promują powrót do starych chat, smacznych wypieków, ludowości i korzeni kaszubskich. Zamieniamy dawne wartości w formę profesjonalnego występu na każdej scenie. I na deskach ustawionych przy Placu Pokoju, i w skansenach, i poza granicami Polski – dumnie wykonujemy każde powierzone zadanie. Wszystkie oklaski i prośby o powtórne prezentacje  podtrzymują w nas właściwe przekonanie, że  - ZIEMIA – nigdy się nie zmienia.

Tylko ten Zespół ukazuje, bowiem klimaty środowiska lokalnego, w którym tradycja wspomaga cały proces promocyjny, w dobrze przemyślanej strategii marketingowej.

Zobacz naszą nową stronę:

http://www.ziemialeborska.pl

 

Przejdź do góry strony