ROK 2016

Jak Z Pi T pożegnało Lato w skansenowych Klukach?

Niedziela, 18 września 2016

Spotkanie przy zapachu pieczonego chleba i przetworów.

W niedzielę 18.09.2016 roku w Skansenie w Klukach prezentował się Zespół ZPiT Ziemia Lęborka. W porannej mgle, na drewnianej scenie,  przy gromkich brawach publiczności rozpoczęła się typowo jesienna uczta taneczno- wokalna. Kaszubskie stroje, kaszubskie nutki, kaszubskie obyczaje zostały zapowiedziane przez Kierownika Zespołu, Panią Renatę Hopę.  

ZPiT ZL wystąpił na Dożynkach w Krępie Kaszubskiej!

Niedziela, 4 września 2016

Jak wieść niesie z Kronik ZP i T!
W lekko deszczowej pogodzie artyści z Zespołu ZPi T Ziemia Lęborka wystąpili na scenie podczas tegorocznych Dożynek, które odbyły się  w Krępie Kaszubskiej. Zespół został zapowiedziany przez Panią Kierownik Renatę Hopę, która życzyła widowni wspaniałej zabawy zarówno przy dźwiękach, jak  i tańcach ZPiT. 

 

Jak wygląda Inbound Marketing ZPiT ZL?

Piątek, 2 września 2016

 Na fb jest i ZPiT

Nasze media społecznościowe oddziaływają pozytywnie na fanów Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Lęborska. W pajęczynie  Social Graph odnajdujemy  bowiem swoje miejsce sieciowe. To  dość dobrze wróży  zwiększonej oglądalności wszystkich   informacji. Dodatkowo umiejętnie  krążymy w pewnej pętli, która wirując na fb dociera do osób z określonego kręgu zainteresowań. 

Jak tajemnicze zakamarki Ohrid oczarowały ZPiT ZL?

Niedziela, 21 sierpnia 2016

 Z widokami na Ohrid!

Ohrid i  słynne Jezioro Ochrydzkie to  idealna perspektywa na odpoczynek poza granicami Kaszub. Miejscowość pełna fortyfikacji,  licznych powiązań  księcia Kadmosa, który uciekając z Teb postanowił założyć nowe miasto z przepięknymi widokami .. 

Poznajemy Macedonię, zdobywamy doświadczenia! Taka jest nasza Wena!

Sobota, 13 sierpnia 2016

 Zespół ZPiT „Ziemia Lęborska” w Macedonii

Poznaj nasze hasła:
 
Zwiedzamy w ZPiT zapewnione to mamy!
Nasze stroje wprawiają wszystkich w dobre nastroje!

Jak podbijaliśmy Macedonię?

Środa, 3 sierpnia 2016

 Zespół ZPiT  i  Młodzieżowa Orkiestra Kameralna to połączenie tańca, muzyki, śpiewu i gry na instrumentach. W podróży do Macedonii towarzyszył nam  więc wspaniały humor, radość ze zwiedzania i zachwyt nad niesamowitymi widokami. 

Pojedź z nami do Ohrid na Festiwal Folkloru

Piątek, 29 lipca 2016

 Pojedź z nami do Ohrid na Festiwal Folkloru

Poznaj nowe kultury
ZPi T Ziemia Lęborska podróżowała w lipcu  do Ohrid. Pani Renata Hopa , jako kierownik Zespołu, zapewniła bowiem  młodzieży występ na Międzynarodowym Festiwalu Folkloru. Wnikanie w inne kultury, 

ZPiT Ziemia Lęborska na trasie do Macedonii

Środa, 27 lipca 2016

 W kierunku Macedonii

ZPiT Ziemia Lęborska zabiera Cię w podróż do Zakopanego, aby u szczytu gór krzewić regionalizm kaszubski na szlaku  do znanego polskiego Krzyża. Członkowie Zespołu, którzy wyruszyli z Lęborka do Macedonii nieśli ze sobą przesłanie, że taniec, muzyka i gra na instrumentach są  w stanie dotrzeć w każdy zakątek ziemi. 

Struny skrzypiec dotykały murów Sanktuarium

Środa, 6 lipca 2016

Koncert wywołujący dreszcze
Niesamowity koncert w murach Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Lęborku wywołał dreszcze na ciałach zgromadzonej widowni. Skrzypce, flety, harmonie, perkusje współbrzmiały  z wokalistami wykonującymi pieśni religijne, utwory muzyki poważnej , a także  regionalne kaszubskie. Piękno zabytków  dopełniało motyw przewodni Lęborskiej Orkiestry Kameralnej pod przewodnictwem Pana Pawła Słońca.

 

Wstąp w szeregi Ziemi Lęborskiej

Piątek, 24 czerwca 2016

Zainteresuj się Zespołem
Zespół ZP i T Ziemia Lęborska to doskonałe rozwiązanie dla Twojego dziecka. Różne przedziały wiekowe zapewniają bowiem odpowiedni system wartości, naukę promowania regionalizmu, atrakcyjne wyjazdy, próby śpiewu i tańca.

 


Przejdź do góry strony